Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye inşaat sektöründeki yerini firma olarak 1995 yılında alan Ayaz Ferforje Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketikurulduğu günden bu yana yurt içinde konut , okul, hastane ve iş merkezi gibi önemli eserlerin metal aksamları ile ilgili tüm uygulamaların geniş imkanları ile bugüne kadar tamamlanan işlerimiz geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmkatadır. Üretim ve uygulama müşteri ilişkileri/pazarlama işlerinden oluşmakta olup 50' yi aşkın profesyonel ve uzman kadromuz ile işbirliği içerisinde yapılmaktadır.

Ayaz Ferforje Metal Sanayi Ve Ticaret Limited ŞirketiSunduğu hizmetleriyle lider olmayı hedeflemekte olup bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimizin en zor projelerde en gelişmi teknolojilerle çalışmak çalışma yöntemlerimizi teknolojimizi verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek hizmmetlerimizde farklılaşmak rekabet edebili,rliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmaktır.

Üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçeleştirilmesi için en büyük en iyi ve en modern teknolojilewri kullanmakAyaz Ferforje Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin Taahhütüdür.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (412) 237 25 20

BİZ SİZİ ARAYALIM